**** Penzion Usedlost pod vinohrady ubytovanie Hlohovec

Penzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady

Ubytovanie Hlohovec: Penzión Usedlost pod Vinohrady, vybudovaná v roku 2007-8 v selsko - vinárskom štýle, sa nachádza v samotnom srdci Lednicko - valtického areálu, v dedinke Hlohovec a disponuje nádhernou panorámou na priľahlú krajinu. Návštevníkom tu ponúkajú ubytovanie v 8 luxusných apartmánoch a 3 izbách.

Usedlost pod Vinohrady Hlohovec pension ubytovanie:
Každý apartmán je uspôsobený pre dvoch až štyroch hostí a skladá sa zo spálne, obývacej izby, kúpeľne a kuchyne. Väčšina apartmánov a izieb je vybavená vaňou so sprchovou zástenou, ostatné izby potom sprchovacím kútom. Samozrejmosťou je fén v každej kúpeľni.

Možno si vybrať izbu s balkónom alebo bez. K dispozícii je detská postieľka (pre deti od 0 do 6 mesiacov a od 2 do 3 rokov). Všetky izby sú klimatizované a vybavené LCD televízorom, DVD prehrávačom a rádiom s CD, samozrejmosťou je možnosť pripojenia k internetu. V penzióne sa podávajú po predcházajúcom dohovore raňajky (za príplatok 95, - Kč, deti do 12 rokov 65 Kč), večere a obedy podávame v našej reštaurácii.

Hlohovec ubytovanie pension Usedlost pod Vinohrady služby:
Súčasťou penziónu je veľké parkovisko (vrátane siedmich garážovaných miest) a rozsiahla záhrada s posedením pod pergolou s grilom. Domáce zvieratá nie sú tu vítané. Penzión je ďalej vybavený krytým bazénom (6x3m) s protiprúdom (v prevádzke od 8:00 do 18:00 hodín), zimnou záhradou, saunou. V penzióne sídli aj malá cestovná agentúra Czechwinetour, ktorá ponúka celý rad výletov po južnej Morave aj celej Českej republike, večerné programy. Celý objekt je nefajčiarsky.

V pensione je reštaurácia s kachľovou pecou, kde je možnosť usporadúvať napríklad spoločné predvianočné pečenie alebo len tak posedieť u tepla a zaspomínať na dávne časy. V reštaurácii môžete ochutnať miestne špeciality, podávame aj hotové jedlá. Posedieť je možné tiež na záhradke.

Ubytovanie Hlohovec Usedlosť pod Vinohrady pension Hlohovec:
Hlohovec je vinohradnícka obec a to v pravom slova zmysle. Snáď každý z obyvateľov má vlastnú vinicu a vínnu pivnicu. Obec patrí bezpochyby k popredným zástupcom Lednicko-valtického areálu, nielen kvôli vínu, ale aj kvôli romantickej a kľudnej krajine, ktorá obklopuje Hlohovec. Ak teda hľadáte pokoj a oddych od veľkomesta, potom je Hlohovec ta pravá voľba.
Penzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - hotel má reštauráciuPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - možnosť pripojenia na internetPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - k dispozícii letná terasaPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - krytý bazén v hoteliPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - Izby s vlastnou toaletouPenzion Hlohovec Usedlost pod vinohrady - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Usedlost pod vinohrady ubytovanie Hlohovec Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s